Op woensdag 17 december verzamelden wij bij de vernieuwde Krajicek Playground 't Zandje voor een heropening. Van 3x3 basketbal tot calisthenics, hier lees je meer over de opening en de nieuwe faciliteiten van 't Zandje.



Samen met de wijk is goed nagedacht over de nieuwe faciliteiten die je treft bij de heropening van playground 't Zandje. Met een grote behoefte aan zowel 3x3 als 5x5 basketbal, kan het op het nieuwe basketbalveld allebei! Ook voor calisthenics is plek gemaakt: met een uitgebreid toestel kun je hier helemaal losgaan! Kom je gewoon om te chillen? Dan kun je dat bijvoorbeeld doen op de nieuwe picknickbanken. Verder zijn er muurschilderingen aangebracht om het pleintje nog meer kleur te geven.



Alle deelnemers bedankt voor jullie komst! Wij kijken terug op een mooie opening die niet mogelijk was zonder Gemeente Den Haag, HBV The Jumpers, 2Samen, Buurtsportcoach Den Haag en Stichting Schets!
Voor alle actuele roostertijden, check de Streetsport roosters per playground. Ben jij benieuwd waar je deze en andere playgrounds in de buurt kan vinden? Check dan onze pagina met alle Streetsport locaties in Den Haag.
TIP: Volg buurtsportcoach Quincy om op de hoogte te blijven van alle activiteiten bij 't Zandje en andere playgrounds in Laak!