Op woensdag 14 mei openden vijf voetbalverenigingen in Den Haag haar deuren voor het schoolsporttoernooi voetbal. Scholen uit de buurt kwamen naar de clubs om de hele middag voetbalwedstrijden te spelen. Hier zie je de beelden van het schoolsporttoernooi voetbal 2025!
Er werden balletjes getrapt in 4 verschillende stadsdelen. De groep 8ers gingen naar SV Erasmus, SV Houtwijk, SV Quick Steps, SVV Scheveningen en VV Haagse Hout! Onze verenigingsondersteuners Nathan, Suzy, Claudio, Ramona, Daniël, Duncan, Danique, Mike, Jeanny, Theo en Imre waren er om alles in goede banen te leiden. Met behulp van de vele sportstudenten van De Haagse Hogeschool - die fungeerden als scheidsrechter - ontstonden er eerlijke en sportieve wedstrijdjes!
Van mooie schoten tot juichen bij doelpunten: wij hebben leuke momenten vastgelegd!
Net als tijdens het schoolsporttoernooi voetbal van 2023, worden niet alleen de winnaars bekroond met een beker en felicitatie. De teams die zich opvallend sportief vertonen tijdens het toernooi, ontvangen een fairplay prijs met hun team. De reacties hierop zijn erg positief (soms lijkt deze zelfs belangrijker dan de prijs voor toernooiwinst) en de fairplay prijs is daarom nog steeds een blijvertje! Zo stimuleren wij ook tijdens het voetbaltoernooi een positieve sportcultuur.
We naderen het eind van het schooljaar. Dat betekent dat er nog maar twee schoolsporttoernooien op de planning staan. Namelijk hockey voor groep 5 t/m 8 en beachvolleybal voor groep 6 t/m 8. En als afsluiter nog een (tweedaagse) Haagse Schoolsport Olympiade op 24 en 26 juni!